Čas na serveru 08:56:01

Kamil Lhoták
Motorka

Id: 463604

Motorka

  •  / Motorka / Kamil Lhoták
  •  / Motorka / Kamil Lhoták
  •  / Motorka / Kamil Lhoták

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 2525x

Vyvolávací cena:

68 666

Účastníci: 18

Příhozy: 91