Čas na serveru 06:01:18

Kamil Lhoták
Motorová tříkolka a cyklista

Id: 187615

Motorová tříkolka a cyklista

  •  / Motorová tříkolka a cyklista / Kamil Lhoták

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,8 cm, monogram vpravo dole, datováno 39, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3439x

Vyvolávací cena:

36 001

Příhozy: 52