Čas na serveru 12:31:11

Znalec na telefonu 602 308 275

Kamil Lhoták
Na kluzišti

Id: 53004

Na kluzišti

  •  / Na kluzišti / Kamil Lhoták

tempera/tuž/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" do Libora Štefka, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2556x

Vyvolávací cena:
60 000

205 000

Příhozy: 52