Čas na serveru 15:19:46

Kamil Lhoták
Na letišti

Id: 58604

Na letišti

  •  / Na letišti / Kamil Lhoták
  •  / Na letišti / Kamil Lhoták

litografie/papír, velikost listu 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, vlevo dole 55/75, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2447x

Vyvolávací cena:
1 800

4 850