Čas na serveru 19:28:48

Kamil Lhoták
Nádrž v noci

Id: 123806

Nádrž v noci

  •  / Nádrž v noci / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, vlevo dole č. 27/110, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2037x

Vyvolávací cena:

13 500