Čas na serveru 17:41:50

Kamil Lhoták
Návrh obálky Světová literatura č. 85/1

Id: 261712

  •  / Návrh obálky Světová literatura č. 85/1 / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 16 x 17 cm, neznačeno, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložena publikace Světová literatur č. 85/1

zobrazeno: 1682x

Vyvolávací cena: