Čas na serveru 01:33:21

Kamil Lhoták
Opřené kolo

Id: 1570

Opřené kolo

  •  / Opřené kolo / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 9 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:
1 200

9 500