Čas na serveru 13:21:00

Kamil Lhoták
P. F. 86

Id: 187613

P. F. 86

  •  / P. F. 86 / Kamil Lhoták
  •  / P. F. 86 / Kamil Lhoták
  •  / P. F. 86 / Kamil Lhoták

serigrafie/papír, rozměr listu 15 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1151x

Vyvolávací cena:
500