Čas na serveru 10:39:42

Kamil Lhoták
Paříž

Id: 196103

Paříž

  •  / Paříž / Kamil Lhoták
  •  / Paříž / Kamil Lhoták
  •  / Paříž / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, pol. G 110

zobrazeno: 4029x

Vyvolávací cena:

31 000

Účastníci: 18

Příhozy: 58