Čas na serveru 14:52:28

Kamil Lhoták
Park

Id: 183020

Park

  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták

olej/dřevo, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, signováno a popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla autora pod číslem 855/5, lehce vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 489x

Vyvolávací cena:
35 000

41 000

2019,04-1,08,21,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu