Čas na serveru 22:52:42

Kamil Lhoták
Park

Id: 183020

Park

  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták
  •  / Park / Kamil Lhoták

olej/dřevo, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, signováno a popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla autora pod číslem 855/5, lehce vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 3719x

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Příhozy: 90