Čas na serveru 08:26:29

Kamil Lhoták
Parníček

Id: 64908

Parníček

  •  / Parníček / Kamil Lhoták
  •  / Parníček / Kamil Lhoták
  •  / Parníček / Kamil Lhoták
  •  / Parníček / Kamil Lhoták

tempera/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 14 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2682x

Vyvolávací cena:
7 000

32 000