Čas na serveru 15:23:26

Kamil Lhoták
Petřínská rozhledna

Id: 2198

Petřínská rozhledna

  •  / Petřínská rozhledna / Kamil Lhoták

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2768x

Vyvolávací cena:

3 700