Čas na serveru 03:49:22

Kamil Lhoták
PF 84

Id: 58605

PF 84

  •  / PF 84 / Kamil Lhoták
  •  / PF 84 / Kamil Lhoták

ručně kolorovaná litografie/papír, velikost listu 15,5 x 10,7 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2080x

Vyvolávací cena:

2 300