Čas na serveru 22:56:48

Kamil Lhoták
Plachetnice

Id: 470802

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Kamil Lhoták

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 16,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 2890x

Vyvolávací cena:

50 777

Účastníci: 19

Příhozy: 64