Čas na serveru 23:48:52

Kamil Lhoták
Plavatka

Id: 8212

Plavatka

  •  / Plavatka / Kamil Lhoták
  •  / Plavatka / Kamil Lhoták
  •  / Plavatka / Kamil Lhoták

litografie/papír, autorský výtisk, velikost tisku 61,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1964, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, list je na okrajích lehce poškozen, původní stav

zobrazeno: 3702x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 51