Čas na serveru 18:41:24

Kamil Lhoták
Podivný cestující

Id: 17501

Podivný cestující

  •  / Podivný cestující / Kamil Lhoták

nesignováno, tuž/papír, velikost listu 25 x 18,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro "Pohádky o mašinkách", původní stav

zobrazeno: 1953x

Vyvolávací cena:

8 000