Čas na serveru 19:10:46

Kamil Lhoták
Posádka Svaté Lucie suší prádlo na palubě

Id: 247601

  •  / Posádka Svaté Lucie suší prádlo na palubě / Kamil Lhoták

tuž/papír, rozměr listu cca 21 x 20,7 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 93, kniha přiložena

zobrazeno: 1264x

Vyvolávací cena:

10 000