Čas na serveru 07:13:23

Kamil Lhoták
Postava muže

Id: 197904

Postava muže

  •  / Postava muže / Kamil Lhoták

kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 28,2 x 18,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

zobrazeno: 1607x

Vyvolávací cena:

7 500