Čas na serveru 21:18:36

Kamil Lhoták
Postava muže

Id: 252005

Postava muže

  •  / Postava muže / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1462x

Vyvolávací cena:
3 800

27 000