Čas na serveru 00:24:59

Kamil Lhoták
Předměstí (Za Vinohrady)

Id: 27012

Předměstí (Za Vinohrady)

  •  / Předměstí (Za Vinohrady) / Kamil Lhoták

olej/lepenka, rozměr 16 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz ve výborném stavu, rámováno, obraz je publikován ve výstavním katalogu "Kamil Lhoták - Obrazy, básně, přátelé" z roku 2015 a též je evidován v soupisu děl Kamila Lhotáka pod číslem 560/128

zobrazeno: 6723x

Vyvolávací cena:
60 000

255 500