Čas na serveru 12:51:57

Kamil Lhoták
Reklamní sloup s bicyklem

Id: 268405

Reklamní sloup s bicyklem

  •  / Reklamní sloup s bicyklem / Kamil Lhoták

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17,5 cm, značeno vlastní rukou vpravo dole s datací, značeno také v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2010x

Vyvolávací cena:
2 200

10 000