Čas na serveru 06:00:05

Kamil Lhoták
Rok 1913

Id: 397002

Rok 1913

  •  / Rok 1913 / Kamil Lhoták
  •  / Rok 1913 / Kamil Lhoták
  •  / Rok 1913 / Kamil Lhoták
  •  / Rok 1913 / Kamil Lhoták

tuš/papír, rozměr listu cca 15 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1815x

Vyvolávací cena:

7 500