Čas na serveru 23:47:15

Kamil Lhoták
Ruské kolo a balon

Id: 427204

Ruské kolo a balon

  •  / Ruské kolo a balon / Kamil Lhoták

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 484x

Vyvolávací cena:

9 500