Čas na serveru 00:40:48

Kamil Lhoták
Silná mašinka veze brambory

Id: 328312

Silná mašinka veze brambory

  •  / Silná mašinka veze brambory / Kamil Lhoták

kresba tuší/papír, rozměr listu 27,3 x 22 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, reprodukováno v publikaci Pohádky o mašinkách na straně 97, publikace přiložena

zobrazeno: 2151x

Vyvolávací cena:

24 000