Čas na serveru 04:05:41

Kamil Lhoták
Skleník s komínem a letadlem

Id: 431904

Skleník s komínem a letadlem

  •  / Skleník s komínem a letadlem / Kamil Lhoták

lept/ruční papír, autorský tisk č. 7, rozměr listu cca 59 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1545x

Vyvolávací cena:

25 000