Čas na serveru 19:44:26

Kamil Lhoták
Stan a balón nad krajinou

Id: 9806

Stan a balón nad krajinou

  •  / Stan a balón nad krajinou / Kamil Lhoták

serigrafie/papír/kolorováno, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2379x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000