Čas na serveru 18:18:36

Kamil Lhoták
Stan a vzducholoď

Id: 119201

Stan a vzducholoď

  •  / Stan a vzducholoď / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, vlevo dole č. 134/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 12140x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 68