Čas na serveru 04:46:48

Kamil Lhoták
Stíhačka a míč

Id: 429403

Stíhačka a míč

  •  / Stíhačka a míč / Kamil Lhoták

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 663x

Vyvolávací cena:

2 100