Čas na serveru 10:12:46

Kamil Lhoták
Stojka

Id: 17502

Stojka

  •  / Stojka / Kamil Lhoták
  •  / Stojka / Kamil Lhoták
  •  / Stojka / Kamil Lhoták
  •  / Stojka / Kamil Lhoták

nesignováno, tuž/papír, velikost listu 27,5 x 17,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro "Pohádky o mašinkách", původní stav

zobrazeno: 2253x

Vyvolávací cena:

2 100