Čas na serveru 11:03:30

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 391711

Stroj pouště

  •  / Stroj pouště / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr listu 43 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2409x

Vyvolávací cena:

49 001

Příhozy: 69