Čas na serveru 19:11:49

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 413901

Stroj pouště

  •  / Stroj pouště / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

zobrazeno: 4961x

Vyvolávací cena:

25 500