Čas na serveru 02:18:23

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 452103

Stroj pouště

  •  / Stroj pouště / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr listu 43,5 x 28 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

zobrazeno: 2902x

Vyvolávací cena:

32 000