Čas na serveru 16:23:27

Kamil Lhoták
Stroj pouště v krajině

Id: 193629

Stroj pouště v krajině

  •  / Stroj pouště v krajině / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 52,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, strana 334, pol. G 413

zobrazeno: 2415x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 62