Čas na serveru 18:03:42

Kamil Lhoták
Strýc Michel

Id: 391201

Strýc Michel

  •  / Strýc Michel / Kamil Lhoták

barevná litografie/papír, rozměr listu 11,7 x 9,5 cm, značeno tužkou ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1245x

Vyvolávací cena:

4 200