Čas na serveru 18:42:19

Kamil Lhoták
Tank a létající talíř

Id: 204601

Tank a létající talíř

  •  / Tank a létající talíř / Kamil Lhoták

kvaš/papír, rozměr malby 10 x 13,3 cm, značeno pod malbou včetně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena:
3 200

32 000

Příhozy: 66