Čas na serveru 09:14:10

Kamil Lhoták
U předího stěžně stál muž

Id: 33305

U předího stěžně stál muž

  •  / U předího stěžně stál muž / Kamil Lhoták

nesignováno, tuš/papír, velikost listu 25,5 x 20,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro knihu "Dýmka strýce Bonifáce", původní stav

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:

1 700