Čas na serveru 16:22:36

Kamil Lhoták
U tribuny

Id: 134101

U tribuny

  •  / U tribuny / Kamil Lhoták
  •  / U tribuny / Kamil Lhoták
  •  / U tribuny / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování dovodobé

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

37 500

Příhozy: 53