Čas na serveru 11:50:39

Kamil Lhoták
U tribuny

Id: 134101

U tribuny

  •  / U tribuny / Kamil Lhoták
  •  / U tribuny / Kamil Lhoták
  •  / U tribuny / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování dovodobé

zobrazeno: 256x

Vyvolávací cena:

7 000

2018,05-1,17,20,15,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu