Čas na serveru 12:03:55

Znalec na telefonu 602 308 275

Kamil Lhoták
Vodojem

Id: 61201

Vodojem

  •  / Vodojem / Kamil Lhoták
  •  / Vodojem / Kamil Lhoták
  •  / Vodojem / Kamil Lhoták
  •  / Vodojem / Kamil Lhoták

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno

zobrazeno: 3615x

Vyvolávací cena:
45 000

95 000

Příhozy: 52