Čas na serveru 07:31:35

Kamil Lhoták
Vzducholoď

Id: 1685

Vzducholoď

  •  / Vzducholoď / Kamil Lhoták
  •  / Vzducholoď / Kamil Lhoták
  •  / Vzducholoď / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav, současný majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 3594x

Vyvolávací cena:
7 500

48 500

Příhozy: 55