Čas na serveru 07:53:09

Kamil Lhoták
Závodiště

Id: 240404

Závodiště

  •  / Závodiště / Kamil Lhoták
  •  / Závodiště / Kamil Lhoták
  •  / Závodiště / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4959x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 66