Čas na serveru 02:33:14

Kamil Lhoták
Závody motocyklů

Id: 23810

Závody motocyklů

  •  / Závody motocyklů / Kamil Lhoták

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, č. 2/3, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2462x

Vyvolávací cena:

10 500