Čas na serveru 22:39:58

Kamil Lhoták
Žebráci

Id: 78516

Žebráci

  •  / Žebráci / Kamil Lhoták
  •  / Žebráci / Kamil Lhoták
  •  / Žebráci / Kamil Lhoták
  •  / Žebráci / Kamil Lhoták

kresba tuší/papír, velikost listu 29 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 41, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:

14 000