Čas na serveru 23:16:50

Kamil Lhoták
Zelené Irsko

Id: 709

Zelené Irsko

  •  / Zelené Irsko / Kamil Lhoták

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 58 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 1965, č. 18/50, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3739x

Vyvolávací cena:
9 000

18 500