Čas na serveru 02:14:05

Kamil Lhoták
Žena v horách

Id: 630

Žena v horách

  •  / Žena v horách / Kamil Lhoták

lept, rozměr ve výřezu 35,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3053x

Vyvolávací cena: