Čas na serveru 11:24:10

Kamil Lhoták
Žofie pere prádlo

Id: 294101

Žofie pere prádlo

  •  / Žofie pere prádlo / Kamil Lhoták

akvarel/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, pospáno v ploše, volně loženo, nerámováno, uvedeno v monografii od Ing. L. Šteffka viz foto, přiloženo písemné potvrzení pravosti od autora monografie Ing. L. Šteffka

zobrazeno: 2277x

Vyvolávací cena:

20 000