Čas na serveru 22:38:13

Kamil Linhart
Bílá loď v přístavu Pireus

Id: 138503

Bílá loď v přístavu Pireus

  •  / Bílá loď v přístavu Pireus / Kamil Linhart

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2530x

Vyvolávací cena:

12 911