Čas na serveru 11:09:30

Kamil Linhart
Cvičení podle Bonarda

Id: 138502

Cvičení podle Bonarda

  •  / Cvičení podle Bonarda / Kamil Linhart

malba/papír/sololit, rozměr 60 x 80 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno, malba na několika místech poškozena, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2271x

Vyvolávací cena:
3 800

11 000