Čas na serveru 10:49:33

Kamil Linhart
Cvičení podle Cezanne

Id: 1982

Cvičení podle Cezanne

  •  / Cvičení podle Cezanne / Kamil Linhart

olej/plátno, rozměr 61 x 75 cm, nesignováno, oprýskaná barva, původní stav, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1341x

Vyvolávací cena:
3 800

13 500