Čas na serveru 11:59:39

Kamil Linhart
Dívka u okna

Id: 190702

Dívka u okna

  •  / Dívka u okna / Kamil Linhart

akvarel/lepenka, rozměr 17 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně věnování a popis

zobrazeno: 4134x

Vyvolávací cena:

4 300