Čas na serveru 10:44:18

Kamil Linhart
Horizontální linie

Id: 151001

Horizontální linie

  •  / Horizontální linie / Kamil Linhart

olej/plátno, rozměr 52 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, olištováno

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena:

14 500